Angel White

Nitro Nation Apk Full Oyun - Oyun Hileleri

  • 0

Nitro Nation Apk DATA Full

Tıkla İndir

Nitro Nation Apk,iyi bir araba yarış oyunudur android telefon ve tabletlere uymludur
grafikleri oldukça iyi Nitro Nation ilede online oynamak mümkün.

Bir seferde hayat 1/4 mile yaşayanlar için, Nitro Milleti en bağımlılık drag yarış oyunu!Gerçek lisanslı araba yarışı, mod ve ayar onlarca. turnuva kazanmak, arkadaşlarınızı davet, bir takım başlayın. diğer sürükleme yarışçılar ile Ticaret parçaları online ve hayalinizdeki araba inşa.

" Bu pick up ve oynamak için neredeyse tehlikeli basit " - Cep Gamer 

" Nitro Milleti Sistemde hızı bağımlısı için olmalıdır ... orada en iyi sürükleme yarışçılar biridir ." - App Zine 

" Nitro Milleti Online canlı online topluluk ile güzel bir drag yarış oyunu " - Cep Meta 


Çok sayıda otomobil - Supercars ve Exotics? Kontrol. Tuner ve Sokak yarışçılar? Kontrol. Klasik ve Modern kas? Emin ol! En iyi kısım? Onları oyuna gelme her zaman daha çok var!

Çok daha fazla ve - Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi önde gelen uluslararası otomobil markaları 100'den fazla gerçek araba var, sen drag racing araba aşk biliyorum!

FAIR PLAY - beklemek zorunda hayır "yakıt". araba ya da yükseltmeleri için "teslim süresi" Serbest. Her araç rekabetçi ve hiçbir "prim" yükseltmeleri vardır. Tüm oyuncu sürüş beceri ve özveri ile ilgili.

GERÇEK RACERS VE TAKIMLAR - hepimiz çok oyunculu yarış hakkında, her zaman sokakta ya da yolda sizi bekliyor online rakibi var ediyoruz. Tam bir mil 1/8 herhangi bir mesafe yarış başlayın katılmak veya bir takım oluşturmak, mürettebat ile turnuva kazanmak, afiş sıralaması yolunuzu kadar çalışmak, ya da bahse yarışlarda sinirlerinizi test edin.

Tüm dünyada arkadaşlar ve rakipler ile gerçek zamanlı olarak oynamak, Canlı Multiplayer yarış katılın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışmak ve Tunç ve Dünya Altın Elite Racing bölünme Gümüş bölünmeler yolumuzu kadar çalışacak!

 

 

Benzer Yayınlar