Angel White

Pokemon Duel APK Full - Oyun Hileleri

  • 0

Pokemon Duel APK Full 

TIKLA indir

Pokémon Duel Apk, oyunda Herkesin beğenmiş olduğu Pokemon Go oyunundan sonra yeni ve keyifli bir Pokemon oyunuyla karşı karşıyayız. Pokémon Duel oyununda bu sefer elde etmiş olduğumuz Pokemonlar ile önümüze çıkan Poekomanları yenmeye çalışacaksınız. Daha canlı grafiklerde nefes kesen bir düelloya atılacak ve kendi stratejiniz ile önünüze çıkan herkesi ezeceksiniz.

Pokemonların elementlerini kullanarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilecek ve bütün seviyeleri tamamlayarak keyif dolu dakikalar geçireceksiniz. En güçlü Pokemonlara sahip olacak ve bütün Pokeomlara sahip olmaya çalışacaksınız. Pokemonlarınızı güçlendirerek rakip tanımayacak ve düelloları kazanarak altın elde edeceksiniz.

 Cihaz ayarları
Cihazınızın ayarlarına ve / veya nasıl kullanıldığına bağlı olarak, bu uygulamayı başlatmak için mümkün olmayabilir. (Örneğin jailbreaking gibi) belirli işlemler yapılmıştır ise oyuncular arasında adaleti korumak için, bazı işlevler erişilemez hale gelebilir.

- Alışveriş yapmadan önce
Robot OSVersion 5.0 veya daha yüksek, bu uygulama için gereklidir. Kullanılabilir özellikler cihazınızın işletim sistemi sürümüne bağlı olabilir.
Eğer satın alma yapmadan önce cihazınızda hiçbir sorunları ile bu ürünün serbest-of-charge özelliklerini kullanabilirsiniz emin olun.
Bazı cihazlar ve / veya yapılandırmaları da çalışmayabilir uygulamanın neden olabilir.

Benzer Yayınlar