Angel White

Spider Man Unlimited + Total Mayhem HD Apk - Android Game

  • 0

Spider Man Unlimited + Total Mayhem HD Apk - Android Game

TIKLA INDIR

Spider Man Unlimited OYNAMAK İÇİN SPIDER-VERSE'DEN 100'DEN FAZLA KARAKTER
Hikaye odaklı bir sonsuz koşu oyununda büyük tehlikeye karşı tüm Örümcek Adamları ve Örümcek Kadınları topla ve birleştir!

Spider-Verse'de bir kahramanlar ordusu oluştururken Marvel çizgi romanlarından fırlamış bir hikayeyi deneyimle. Kendilerinin sonsuz sayıda versiyonunu New York'ta açtıkları boyutsal geçitten geçirmeye çalışan Belalı Altılı'yla savaş! Bu inatçı bela boyuttan boyuta geçerek her birini yok ediyor. Şimdi bizimki hayatta kalmak için savaşıyor!

GREEN GOBLIN (1. SAYI), VULTURE (2. SAYI), ELECTRO (3. SAYI), KUM ADAM (4. SAYI), DR. AHTO (5. SAYI) VE MYSTERIO (6. SAYI) BURADALAR! Belalı Altılı'dan sonra seni neler bekliyor?

İLK ÜCRETSİZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU
• İlk Örümcek Adam ağ koşucusu ile heyecanı yakala! Kaos dolu Manhattan'da 7'den fazla farklı Marvel ortamında sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz oyun akışıyla bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
• Her sayıda 5 patron savaşı ve 25 görevle Öykü modunu oyna! Etkinlik modunda muhteşem ödüller veren yeni günlük ve haftalık etkinlikler! Ya da sınırsız modda lider panosunda yüksel!

İLK HİKAYELİ KOŞU OYUNU
• Devam eden olaylara dayalı macera: Belalı Altılı, her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu sona erecek... Bir Örümcek Adam ve Örümcek Kadın ordusuyla!
• Boyutsal Örümcekler, her kötünün farklı versiyonları ve Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi ikonik karakterlerle, Örümcek Adam'ın 50 yılı aşan macerasına ev sahipliği yapan uçsuz bucaksız Marvel Evreni'ne açıl!
• Örümcek Adam çizgi romanlarına sadık kalmak için deneyimli bir Örümcek Adam çizgi roman yazarıyla birlikte yazıldı!

BİR OYUNDAKİ EN ÇOK ÖRÜMCEK... YENİ ÖRÜMCEK KADINLAR DAHİL
• Marvel evreninden fırlayan Üstün Örümcek Adam, Örümcek Gwen, Kızıl Örümcek ve Üst Düzey Örümcek Adam da dahil bir sürü Örümcek Adam ve Örümcek Kadın'ı çağır, topla ve oyna!
• Her biri kendi oyuniçi avantajına sahip Örümcek kartlarını toplayıp, kaynaştırıp seviyelerini yükselterek onları Manhattan'da örümcek operasyonları görevlerine gönder

Benzer Yayınlar