Angel White

Star Wars Force Arena APK Full indir - Oyun Hileleri

  • 0

Star Wars Force Arena APK Full indir

TIKLA INDIR

Star Wars Force Arena Apk, oyunda Star Wars dünyasına adımınızı atacak ve kendi tarafınızı belirleyeceksiniz. Star Wars Force Arena oyununda kendi karakterinizi seçecek ve düşmanlarınıza karşı mücadele edeceksiniz.

Oyunda kendi takımınızı oluşturacak ve belirlediğinizi taktikler ile düşmanlarınızı yerle bir etmeye çalışacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda iyi ve kötü arasındaki savaş bir son vermeye çalışacak ve aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz.

Star Wars™: Force Arena'da, Rogue One™: A Star Wars™ Hikayesi'nin sevilen karakterleri de dahil olmak ikonik Star Wars™ karakterlerine önderlik edip tüm dünyadan oyunculara karşı adrenalin yüklü gerçek zamanlı savaşlar vereceksiniz! 

Oyuncular, 80'in üzerinde geliştirilebilir karakterden bir deste hazırlayıp galaksi hakimiyeti için verilen savaşta galip gelmeye çalışacaklar.

Oyuncular tek başlarına oynayabilecekleri gibi İttifak modunda birlikte savaşmak için arkadaşlarını da çağırabilecekler. Arenada rakiplere karşı alınacak galibiyetler sıralamada yüksek bir konum ile ödüller, özel karakterler ve bonus eşyalar getirir.

Oyuncular, Han Solo ve Chewbacca gibi favori ikilileriyle desteler oluştururken strateji becerilerini sınayacaklar. Bu ikililerin avantajlarını savaş içinde doğru kullanmak, galibiyetle yenilgi arasındaki ince çizgiyi belirleyebilir.


Star Wars™: Force Arena, karakter toplama sistemi, etkin geliştirmeler ve gerçek zamanlı PvP savaşlarının hassas kontrolleri ile eşsiz bir mobil oyun deneyimini sunuyor.
Birliklerini yönet ve arenanın efendisi ol!

Benzer Yayınlar