Angel White

Strike of Kings APK Full indir - Oyun Hileleri

  • 0

Strike of Kings APK Full indir

TIKLA INDIR

Strike of Kings Apk, oyunda birbirinden güçlü farklı yeteneklere sahip olan birçok karakteri yönlendirecek ve 5’e 5 rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz. Strike of Kings oyununda haritada bulunan düşman kulelerini yok etmeye çalışacak ve kendi kulelerinizi savunarak başarılı bir oyun sergileyeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda doğru ekipmanları satın alarak gücünüze güç katacak ve takımınızı zafere taşımaya çalışacaksınız.

2017'nin En İyi 5vs5 Mobil MOBA Oyunu !

Strike of Kings'e Hoşgeldiniz- Orijinal olarak Tencent Games tarafından dizayn edilen ve patentlenen; yepyeni, epik çok-oyunculu online savaş arena(MOBA) oyunu!

eSports dünyasının görüp görebileceği en ölümcül ittifakı kurmak için eşsiz ve güçlü kahramanlarını hemen oluşturmaya başla!

Arkadaşlarını ormana çağır ve gerçek zamanlı geleneksel 5vs5 dövüşün keyfini çıkar! İlk kanı dök, takımını bitişe kadar sırtla ve arenadaki efsane MVP sen ol!

Oyun Özellikleri:

- Sonsuza Dek Ücretsiz Oyna
Strike of Kings’de yeteneklerini sına! Savaşın kaderini değiştir ve sonuç ne olursa olsun sen şanını koru diye en adil ve dengeli oyunu oluşturduk! Kazan yada kaybet, her sonuç çok değerli!

- Geleneksel Gerçek Zamanlı 5vs5 MOBA, Mükemmel Mobil Oyun Deneyimi -
Kaleler arasında kuytu köşelerle dolu klasik üçlü savaş hattından oluşan arenayı bir uçtan bir uca keşfet, yoluna çıkan düşmanlara dikkat et ve puslu ormandaki gizemleri ortaya çıkart! Mobil oyun deneyimi için özel olarak geliştirilmiş sıkı sezgisel kontroller sayesinde öldürücü vuruşlarını kolaylıkla yap ve anında MVP ol!

- Şiddetli Takım Savaşlarında Arkadaşlarına Katıl
Hızlı dövüşün keyfini çıkar ve dünya çapındaki oyuncularla ittifaklar kur! Arkadaşlarınla ve ittifaktaki dostlarınla her gün gerçek zamanlı olarak sesli sohbet ile iletişime geç! Birlikte hareket et, takımının yükünü hafiflet ve akıllıca dövüş - zafer sadece bir adım ötede!


- Üst Düzey MOBA Deneyimi
İlk Kan, Çift Tık, Üçlü Bitiriş... bildiğin ve sevdiğin tüm özellikler parmaklarının ucunda. 5’e 5, 3’e 3, 1’e 1 ve eşsiz “Kanca Savaşları” da dahil olmak üzere, yeteneklerini sınayabileceğin ve seni MVP statüsüne yükseltecek çeşitli oyun modlarını keşfet!

- Artan Sayıdaki Destansı Kahramanlar -
Sağlam ve kuvvetli Tanklardan, hızlı ve kurnaz Suikastçilere uzanan yetenek şeridinde, 26’nın üzerindeki korkusuz ve her geçen gün artan sayıdaki kahramanları keşfet ve komuta et! En güçlü takımı kurarak, savaşta düşmanlarını ezip geç!

- Vakit Kaybetmeden Gerçek Zamanlı Savaştaki yerini al
Dünya çapındaki oyuncular ile en heyecanlı şekilde ve en kısa sürede eşleş; ormanlar, şeritler ve kuleler boyunca yolunu aç, ilk kanı dök ve düşman kalesini yok et! Takımını en kısa sürede zafere taşı!

Benzer Yayınlar